Pobjednici

Proljetni kvartal 1.4.-30.6.2019.

U tijeku je 2/2019 krug natjecanja. Uploadaj super sliku s Jadrana i možda baš ti osvojiš 7-dnevno ljetovanje u Crikvenici za dvoje!

Zimski kvartal 1.1.-31.3.2019.

Jesenski kvartal 1.10.-31.12.2018.

Ljetni kvartal 1.7.-30.9.2018.

Proljetni kvartal 1.4.-30.6.2018.

Zimski kvartal 1.1.-31.3.2018.

Jesenski kvartal 1.10.-31.12.2017.

Ljetni kvartal 1.7.-30.9.2017.

Proljetni kvartal 1.4.-30.6.2017.

Zimski kvartal 1.1.-31.3.2017.

Jesenski kvartal 1.10.-31.12.2016.

Ljetni kvartal 1.7.-30.9.2016.

Proljetni kvartal 1.4.-30.6.2016.

Zimski kvartal 1.1.-31.3.2016.